met trots presenteer ik hierbij: uber drieluik!
dit is een mixed media experiment op A4 formaat met knip & plak werk en acrylverf
laat ik de drie kunstwerken eens even voorstellen aan de hand van foto’s en tekst

hierboven zie je uber Fronk vanwege het wat grote formaat print heb ik deze liggend gemaakt, de kolozaïk behoort tot mijn privé collectie

dan nu uber Giga een sabeltand T-Rex van forse omvang, persoonlijk vind ik deze het meest geslaagd, mede door het contrast waardoor het werk net een oldskool ruilkaart is

uber Tesz is me er eentje hoor, eerst laat ie zich digitaal doorbewerken en vervolgens overkomt hem dit, een kunstenaar die met mixed media gaat zitten klooien, het zal je maar overkomen….
mocht je deze werken der edele kunscht nou waarderen of juist helemaal niet of ben je er onverschillig onder, laat het me weten middels de mogelijkheid tot reageren of hoe jij dat wil, ik heb een contact pagina en een gastenboek dusz leef je uit
Vind ik leuk:
Like Laden...
Gerelateerd
Gepubliceerd door Maurits Sterkenburg
Maurits Sterkenburg, een man van ± 1.70 m wiens geboorte plaatsvond te Ede, 20-11-1987. Hij groeide op in een liefdevol gezin in Veenendaal. Autodidactisch heeft Maurits zich tot een veelzijdig kunstenaarstalent ontwikkeld. En hij ontwikkelt zich mede verder bij het Kunstportaal in Arnhem.
Het avontuur begon in 2004 met een optreden met gedichten. Sindsdien zijn er meerdere uitgaven van gedichtenbundels van zijn hand verschenen. Ook heeft Maurits het project dreyffistoëzie met de dichter Julius Dreyfsandt zu Schlamm (Meierijstad) met succes volbracht. Het leverde 4 albums aan muziek met poëzie op. Daarbuiten heeft hij solo een 16 tal albums uitgebracht, 5 stop motion films met de kolozaïk/androikolo en dit alles deed hij onder het pseudoniem Maularia Fist.
In januari 2018 is Maurits ontdekt als zijnde Art Brut kunstenaar bij Special Arts en dit kreeg een aanzienlijk gevolg dat resulteerde dat hij mocht exposeren met de kolozaïk/androikolo bij de Art Brut Biënnale te Hengelo. Deze mocht hij ook helpen openen met het gedicht de ontdekking. Van daaruit is zijn werk naar Duitsland en Frankrijk geweest. Ook heeft hij diverse keren deelgenomen aan de Kunstroute Veenendaal.
Tevens is hij een finalist in de Special Awards van 2019.
Alle berichten van Maurits Sterkenburg weergeven